Vakit Yazarından Küfürlü Yeni Yıl MesajıKöktendinci çizgideki Vakit gazetesi temsilcileri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yurt dışı gezilerine davetli gazeteciler arasında gözüküyor. Başbakan, sıkça Vakit yazarlarını yanına alarak onlara paye veriyor .

HADİ S..N ORADAN SATILMIŞLAR
İşte bu gazetenin yazarlarından Abdurrahim Karakoç, dünkü köşesinden yılbaşı kutlayan vatandaşlara "S...n, tu yüzünüze" diye seslendi. Karakoç, dünkü yazısını sanki konuşur(!) gibi yazmış:
"“Yahudilerin Hanuka-manuka, Tuzsuz Peynir bayramları ile insan kanından imal edilmiş çörek bayramı da sizin olsun...O gayrimüslim bayramlarını biz de mi kutlamalıyız? Hadi s...n oradan ukala satılmışlar... Durmadan çam kesmeye devam eyleyin. Durmadan hindi kesmeye gayret gösterin...Mezeleriniz bol olsun ki tıka-basa içesiniz, sonra da yola-bele kusmuğunuzu dökesiniz... Nasıl olsa devlet baba, polis ve itfaiyeci kullarını hazır vaziyette bekletiyor sizler için... Hayvan leşi gibi kıpırdamadan yatanlarınızı dört ayaklarından tutarak evlerine kadar taşıyacak görevliler mevcut... He ya, büyük ikramiye hangi ilimize çıkmıştır? Ve dahi: “Yılbaşı kutlamaları Hıristiyanlık âdeti değilmiştir... Takvim yılının icadıyla başlamış mış mış... Tu utanmaz yüzlerinize..."

Karakoç dünkü yazısını, ilk mısrası "Tahsisli köşelerden itler havlıyor hâlâ" cümlesinden müteşekkil bir dörtlük ile de süsledi. Bu küfürler, 2009 yılına girerken Türkiye'de basın özgürlüğünün ulaştığı son aşamayı simgeliyor.    (Milliyet)

Depresif HAyalet

Düzeltmeye çalışacağım,neresinden başlamalı karar vermek zor,öyle saçmalamışsın ki! 

1-Yılbaşı  kutlamasıyla noeli karıştırıyorsun (aslında bal gibi biliyorsun da..)24 Aralık geceleri Hristiyan aleminde dini bir gün olarak kutlanır ve yılbaşı ile ilgisi yoktur.

2-Dinimize göre yılbaşı kutlamasının bir sakıncası yok,nasıl kutladığın önemli.Aşırı alkol alıp sızan insanlardan "Hayvan leşi gibi kıpırdamadan yatanlarınızı dört ayaklarından tutarak ..." diye söz etme terbiyesizliğini de yapamazsın,ben senin için kullanıyor muyum?!

3-Takvim yılı için mış mış... diyerek kale arkasına oynadığın belli zaten!

4-Gayri müslim bayramlarını biz de mi kutlamalıyız derken yılbaşının bayram kutlaması olmadığını da kendin söylüyorsun zaten,yani laf kalabalığı yapıyorsun,en iyi yaptığınız iş bu!

5-Çam kesilir kesilmez,hindi yenir yenmez,bu insanların kişisel tercihi.Sarhoş olan,özenen kendine.Ya size ne demeli?Sübyancıya arka çıkmadınız mı,koca gazeteden(!) kaçınız ayıpladı,kaçınız tepki verdi,sapıklığı meşru göstermediniz mi?Küçük çocukları kucaklayıp mıncıklamak size göre caiz,yılbaşı kutlamak "günah!".

6-Yazıyı senden bir alıntı yaparak bitiriyorum,"HADİ S..N ORADAN SATILMIŞLAR"

Bu yazıyı "nefret ettiklerim" kategorisinde yayınlıyorum çünkü "tiksindiklerim" kategorisi henüz yok!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !